Feestdagen 2020

9 oktober 2020 | Terug naar het overzicht

Dit jaar zullen de Feestdagen anders zijn dan alle voorgaande jaren.

Al vele jaren zijn de weken voor Kerst minstens net zo druk als tijdens de Feestdagen zelf. De afgelopen 2 jaar hebben wij er daarom voor gekozen, onszelf en onze medewerkers, in de periode van Kerst tot Oud & Nieuw vrij te geven. Zo konden we ons volledig opgeladen op een nieuw jaar vol nieuwe uitdagingen storten. 

Uiteraard merkten we dat we deze jaren gemist werden bij veel van onze klanten en omdat dit jaar anders is dan anders, hebben wij ervoor gekozen onze diensten weer terug aan te bieden. 

Dit jaar wellicht met een stuk minder mensen tegelijk aan de eettafel, maar des te belangrijker dat we genoeg tijd voor elkaar vrij maken. 
Om u van alle gemakken in de keuken te voorzien hebben wij  een uitgebreid assortiment samengesteld. U kunt verschillende gerechten voor brunch, aperitief en/of diner bestellen. 

Meer informatie en onze bestellijst vindt u hier